Открийте специалист

В УМБАЛ "Лозенец", може да намерите висококвалифицирани специалисти от всички области на медицината.

ГОДИНИ
ОПИТ
Клиники и
Отделения
БОЛНИЧНИ
ЛЕГЛА
Квалифицирани
лекари
Отделения

Най-високи стандарти за
диагностика и лечение

Клиника по кардиология

Клиниката осигурява 24-часов прием и лечение на спешни случаи като остър коронарен синдром, белодробен тромбоемболизъм (БТЕ) и остра сърдечна недостатъчност.

Клиника по ортопедия и травматология

Тук се извършват около 4000 консултации годишно на хора с ортопедични заболявания и травми и се провежда оперативно и неоперативно лечение.

Клиника по кардиохирургия

В клиниката се извършва пълният спектър от кардиохирургични операции при заболявания на сърцето, големите кръвоносни съдове и перикарда при възрастни.

Клиника по акушерство и гинекология

Основният предмет на дейност е осъществяване на специализирана диагностична и лечебна акушеро-гинекологична помощ.

Отделение по съдова хирургия

В отделението по съдова хирургия на МБАЛ „Лозенец“ се осъществява диагностика, консервативно и оперативно лечение на цялата гама периферни съдови заболявания.

Отделение по образна диагностика

Отделението разполага с модерна апаратура от най-висок клас, позволяваща провеждането на всички видове конвенционални и високоспециализирани образни изследвания.

Медицински пакети

за профилактика и грижа за вашето здраве

Гастроентерологичен премиум пакет
Пакет „Пребори килограмите“