ПРЕССЪОБЩЕНИЕ ОТ УНИВЕРСИТЕТСКА БОЛНИЦА „ЛОЗЕНЕЦ“

Дата: 25.07.2018

По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов медицински екип на Университетска болница „Лозенец“ извършва през последната седмица постоянно наблюдение на здравословното състояние на Николай Колев-Босия и ежедневно поддържа на място лекарски екип и линейка.

Днес, 25 юли 2018 г., в Университетска болница „Лозенец“ на Николай Колев-Босия бе направен обстоен медицински преглед и бяха извършени изследвания на всички органи и системи в организма. Резултатите от изследванията показаха задоволително за възрастта му здравословно състояние, което не налага наблюдение в болница. По време на престоя в болницата му бяха влети водно-солеви разтвори.

Като лекари молим да не се спекулира със здравословното състояние на г-н Николай Колев.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 »

Георги Георгиев
Клиника по кардиохирургия